G&G Sindikatas naują Šiaulių arenos Mažosios salės sezoną skelbia atidarytu!

Nuotraukos autorius Alvydas Kučas

Lietuvos repo scenos ikonos – „G&G Sindikatas“ Šiaulių arenos Mažojoje salėje, įsikūrusioje ketvirtajame aukšte, pradėjo naują šios salės renginių ciklą.

Praėjusį savaitgalį Šiaulių arenoje vykę renginiai dar kartą išryškino jos universalumą ir įvairiapusiškumą.

Nuo vaikams skirtų koncertų iki koncertų su „G&G Sindikatu“, arena suteikė erdvę įvairioms kultūros reikmėms.

REKLAMA

Hiperbolės legendų turo koncerto akimirka | Šiaulių arena

Penktadienį Mažojoje salėje dienos metu vyko vieno iš Šiaulių vaikų darželio ataskaitinis koncertas tėveliams, o vakare areną sudrebino „Hiperbolės“ legendų turo koncertas, pritraukęs didelį būrį šiauliečių ir grupės gerbėjų iš kitų miestų.

Į grupės „G&G Sindikatas“ koncertą Šiaulių arenoje išparduoti visi bilietai | Šiaulių arena

Naktį atlikus arenos transformacijos darbus, jau šeštadienį Didžiojoje salėje, ant parketo sukosi šokėjų poros „Sun City Cup 2024“ turnyre, o tuo pat metu Mažojoje salėje vyko hip hopo grupės „G&G Sindikatas“ koncertas, į kurį jau prieš kelias dienas buvo išpirkti visi bilietai.

REKLAMA

Greičiausiai pagalvoję apie areną manote, kad čia tik įvairius koncertus, driftus, muges ir kitokias linksmybes organizuoja?

• Anonsas | Gegužės pirmąjį sekmadienį koncertą surengs Inga Jankauskaitė.

Mažąją arenos salę dažnai renkasi ir privatūs asmenys ar įmonės ir organizacijos savo privačioms šventėms, organizacijų renginiams ir/ar konferencijoms.

Šiaulių arenos atstovai džiaugiasi, kad jau pildosi Mažosios salės renginių tinklelis ir kviečia visus prisijungti prie šio naujo sezono, o taip pat dalijasi savo noru pritraukti daugiau renginių organizatoriį, kurie galėtų pasiūlyti Šiaulių publikai mažesnių, jaukesnių ar nišinių renginių.

www.siauliuarena.lt

Pridėti komentarą

Parašykite komentarą

Sekite svarbiausias naujienas

Paspausdami mygtuką Prenumeruoti patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų Redakcine politika ir Privatumo politika
REKLAMA