Inovatyvi „Hexa Cinema“ patirtis Šiaulių istorijos muziejuje

„Lyg būčiau skridęs virš Lietuvos“, „Širdį pripildė nepaprastas grožis“, „Jausmas lyg būčiau pasiėmęs mini atostogas“, „Tai buvo menas, kurį ne tik mačiau, bet ir jaučiau iki pat širdies gelmių“.
Lietuvos marketingo asociacijos Šiaulių skyriaus valdybos narės Ingos Karickienės asmeninio archyvo nuotraukos Lietuvos marketingo asociacijos Šiaulių skyriaus valdybos narės Ingos Karickienės asmeninio archyvo nuotraukos
Lietuvos marketingo asociacijos Šiaulių skyriaus valdybos narės Ingos Karickienės asmeninio archyvo nuotraukos

Balandžio 9 dieną, Lietuvos marketingo asociacijos Šiaulių skyriaus nariai patyrė išskirtinę kelionę po virtualią kino erdvę, apsilankydami Šiaulių istorijos muziejuje įsikūrusioje „Hexa Cinema“.

Tai buvo neeilinė proga susipažinti su naujovišku kino formatu, kuris suteikia galimybę kino gerbėjams iš arti patirti filmų magiją.

Svečiai turėjo progą išvysti du virtualaus kino seansus: emocionaliai gilų ir patriotišką „Aš Lietuva“ ir įtraukiančią, pagal Algio Kriščiūno paveikslus sukurtą istoriją „Žaisti gyvenimą“. Šie filmai, suteikė žiūrovams galimybę ne tik matyti, bet ir gyvai patirti kino pasakojimus.

REKLAMA

Po įspūdingų filmų peržiūrų, žiūrovai nevengė dalintis savo emocijomis, palydint šias patirtis žodžiais, tokiais kaip: „Lyg būčiau skridęs virš Lietuvos“, „Širdį pripildė nepaprastas grožis“, „Jausmas lyg būčiau pasiėmęs mini atostogas“, „Tai buvo menas, kurį ne tik mačiau, bet ir jaučiau iki pat širdies gelmių“.

Ne mažiau nustebino ir tai, kad iš daugelio kino seansų dalyvių dar nebuvo apsilankę atsinaujinusiose Šiaulių istorijos muziejaus erdvėse, kur ir įsikūrė „Hexa cinema“. Gera žinia ta, kad perkant bilietą į filmų peržiūras, muziejaus ekspozicijas galėsite aplankyti nemokamai.

Renginio kulminacija buvo pokalbis per Zoom platformą su „Aš Lietuva“ režisieriumi Donatu Ulvydu. Tai suteikė renginio dalyviams retą galimybę išgirsti iš pirmų lūpų apie kūrybinį procesą, susijusį su šio novatoriško filmo kūrimu, bei užduoti asmeninius klausimus.

Šiuo metu „Hexa Cinema“ virtualaus kino erdvės yra įsikūrusios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Įsigyti bilietus sau ar dovanų kuponą galite čia.

• Pranešimas parengtas pagal Lietuvos marketingo asociacijos Šiaulių skyriaus valdybos narės Ingos Karickienės pateiktą medžiagą naudojant naudojant „Miesto naujienos D.I.“ asistento pagalbą

Pridėti komentarą

Parašykite komentarą

Sekite svarbiausias naujienas

Paspausdami mygtuką Prenumeruoti patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų Redakcine politika ir Privatumo politika
REKLAMA