Įsibėgėjant pavasariui, keliamės į lauką: patarimai, kaip surengti įsimintiną iškylą

Kaip surengti įsimintiną iškylą, asociatyvi Pexels nuotr

Už lango pasirodžius pirmiesiems pavasario ženklams, skubame kviesti draugus iškylai. Visai nesvarbu, kur ją surengsite – parke, užmiesčio sodyboje ar savo namo kieme – reikėtų apsvarstyti ne tik maisto pasirinkimus, bet ir tai, kokias veiklas pasiūlysite savo kompanijai. Štai keletas patarimų, kurie padės suplanuoti įsimintiną iškylą.

Nepabijokite atvėsusių orų

Pavasario orai gali būti permainingi – kartais po kelių šiltų, vasarą primenančių dienų, tenka susitaikyti su užklupusia vėsa. Tačiau iškylai puikiai tiks ir šiek tiek vėjuotas oras – svarbu iš anksto tinkamai pasirengti. 

Planuodami išvyką patikrinkite orų prognozes – jeigu numatomas vėjas – pasirūpinkite šiltesniu megztiniu ar neperpučiama striuke. Na, o jei orų programėlė žada lietų – apsivilkite lietpaltį, apsiaukite stilingus guminius batus ir įsidėkite papildomą porą kojinių. Juk nėra blogo oro – gali būti tik bloga apranga. Taip pat atsižvelgdami į orų prognozę atitinkamai planuokite ir maisto bei gėrimų pasirinkimus. 

REKLAMA

Išsirinkite tinkamą vietą

Pradėdami planuoti išvyką pirmiausia apsvarstykite, kokią atmosferą tikitės sukurti – tai padės išsirinkti tinkamą vietovę. Galbūt norite būti apsupti miesto šurmulio, o gal norite pabėgti į ramų gamtos kampelį kur nors užmiestyje? Atsižvelkite į savo ir svečių lūkesčius. 

Taip pat įvertinkite susiekimo galimybes – ar pasirinktą vietovę patogu pasiekti ne tik asmeniniu automobiliu, bet ir viešuoju transportu. Be to, nepamirškite apsvarstyti, ar pasirinkta vieta pritaikyta iškyloms. Prieš vykdami internete patikrinkite, kokios taisyklės taikomos pasirinktoje vietoje – pavyzdžiui, ar yra galimybė kurti laužą, ar galima statyti palapines, jeigu vykstate ilgesniam laikui. 

Kai išsirinksite norimą vietą iškylai, įsivertinkite, ar joje nebus itin daug vabzdžių – priešingu atveju būtina pasirūpinti priemonėmis, kurios atbaido vabzdžius – purškalais, žvakėmis, lempomis ar kitais sprendimais. Nepamirškite prevencinės apsaugos ir nuo kraujasiurbių erkių – jos jau aktyvios.

Suplanuokite meniu

Vienas iš neatsiejamų iškylos elementų – skanus maistas. Tačiau nepamirškite, kad iškyla turi būti įsimintina visiems jos dalyviams, todėl prieš vykdami į pasirinktą vietą, gerai apgalvokite maisto pasirinkimą. 

Įvertinkite mitybos pasirinkimus ir pasirūpinkite, kad mėgautis kulinariniais šedevrais galėtų visi vakarėlio dalyviai. Pasiūlykite keletą opcijų veganams ir vegeratams, numatykite pasirinkimą ir vaikams. Nepamirškite pasiimti ir užkandžių, vaisių ir daržovių, kurie taip pat pravers iškylaujant.

Be to, svarbu atminti, kad meniu turėtų būti planuojamas atsižvelgiant ir į oro sąlygas – jei jūsų iškylos metu numatoma itin aukšta oro temperatūra – greitai gendančių produktų, pavyzdžiui, žalios mėsos, jūrų gėrybių ar pieno produktų verčiau nesirinkti. 

Neapsiribokite tik maistu

Iškylos metu galite ne tik gaminti ant grilio ar mėgautis kitu iš anksto paruoštu maistu bei užkandžiais, bet užsiimti ir įtraukiančia veikla, kuri leis patirti teigiamas emocijas visiems šventės dalyviams. 

Jei jūsų pasirinkta vieta šalia vandens telkinio, pagalvokite, kokios vandens pramogos galėtų sudominti jūsų iškylos dalyvius. Net ir trumpų iškylu metu pravers tinklinio, futbolo kamuolys, ar bet kokio mėgstamo sporto įranga – po skanaus maisto kartu galėsite užsiimti smagia fizine veikla. 

Na, o norintys ramaus poilsio ir laiko su draugų kompanija gali pasimėgauti mėgstamu filmu po atviru dangumi. Vertinantiems laiką gamtoje ir besidomintiems technologijomis bendrovė „Samsung“ siūlo kompaktišką sprendimą – nešiojamąjį projektorių „The Freestyle 2nd Gen”. 

Patogus valdymo įrenginys iškylos vietą gali lengvai paversti tikru kino teatru. Jis prisitaiko prie bet kokio paviršiaus ir užtikrina įtraukiančią žiūrėjimo patirtį su 360 laipsnių sklindančiu garsu. 

Svarbiausia nepamiršti, kad esminis nepamirštamos iškylos elementas – tai kokybiškas laisvalaikis su jūsų draugais ar artimaisiais. Todėl iš anksto tinkamai pasiruoškite nerūpestingam ir smagiam laikui gamtoje.

Kontaktai:

Eglė Tamelytė

„Samsung Electronics Baltics”

Tel: +370 694 14 57

e.tamelyte@samsung.com

Pranešimą spaudai parengė agentūra „Publicum“.

Pridėti komentarą

Parašykite komentarą

Sekite svarbiausias naujienas

Paspausdami mygtuką Prenumeruoti patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų Redakcine politika ir Privatumo politika
REKLAMA