Liko trys savaitės iki Arena Drift Cup 1 etapo Panevėžyje – laukiamos aštrios kovos [PROGRAMA]

Jau gegužės 11-12 dienomis Panevėžyje aidės galingi automobilių varikliai, o visi susirinkusieji drifto entuziastai turės galimybę kovas trasoje stebėti tarp Street, Semi-Pro ir Pro lygos pilotų.
Organizatorių nuotrauka

Aštrios kovos laukia tarp profesionalų ir pradedančiųjų šonaslydžio entuziastų.

Jau gegužės 11-12 dienomis Panevėžyje aidės galingi automobilių varikliai, o visi susirinkusieji drifto entuziastai turės galimybę kovas trasoje stebėti tarp Street, Semi-Pro ir Pro lygos pilotų. Tarp varžovų kovą aštrins limituotos padangos, todėl lygios galimybės kraują kaitins dar labiau.

Organizatorių nuotrauka

Praūžus Didžiajam drifto sezono atidarymui, kuris vyko Šiauliuose, organizatoriai sustoti nežada: šio auto sporto šakos gerbėjų laukia ilgesnis drifto sezonas nei įprastai, o įspūdingų renginių, keliaujančių po daugelį Lietuvos miestų tikrai netruks. Antroji stotelė – Panevėžys, kuriame vyks Arena Drift Cup Powered by capital.com pirmasis etapas. Žiūrovams renginyje nuobodžiauti neteks – Drift Taxi pramoga, tai puiki galimybė iš arčiau išvysti sportininko atliekamus veiksmus, suprasti kaip veikia driftas, pajusti galingas automobilio apkrovas, galbūt tai šansas, kuris nulems naujo pomėgio atsiradimą gyvenime.

REKLAMA

Organizatorių nuotrauka

Renginį sudaro dviejų dienų veiksmas, todėl savaitgalio planas aiškus. Šeštadienį ir sekmadienį laukia daug drifto ir įspūdingų reginių. Žiūrovams bus paruošta speciali automobilių paroda, kurioje bus galima išvysti kiečiausius bolidus. Arena Drift Cup Powered by capital.com pirmajame etape tarpusavyje susikaus pradedantieji šio sporto šakos atstovai ir tikri profesionalai. Tam, jog renginys būtų išskirtinis ir taptų dar įdomesniu, organizatoriai pasirūpino, kad visi dalyviai savo automobilius apdovanotų vienodomis padangomis, tai garantuos vienodą sukibimą, pajėgumą ir greitį. Tad kas laimės trasoje priklausys tik nuo vairuotojų sugebėjimų.

Organizatorių nuotrauka

Panevėžyje vyksiančiame renginyje bus apribojamas dalyvių kiekis iki 50 sportininkų, taip pat dalyvaujant Arena Drift Cup Powered by capital.com 1 etape bus galima laimėti prizinį fondą, kuriuo apdovanoti bus net keturi pilotai. Šiauliuose vykusiame Didžiajame drifto sezono atidaryme žiūrovai ir pilotai buvo supažindinti su greičio matuokliu, kuris parodo kokiu greičiu vairuotojas atvažiuoja į pirmąjį posūkį, todėl šis prietaisas taikomas bus ir Panevėžyje bei vyks į kitus renginius visą drifto sezoną.

Organizatorių nuotrauka

Arena Drift Cup Powered by capital.com 1 etapas vyks itin patogioje lokacijoje: organizatoriai pasirūpino, kad žiūrovams stebėti renginį būtų dar smagiau. Įsibėgėjus pavasario džiaugsmams, renginio teritorijoje žiūrovai ilsėtis ir įnirtingas kovas žiūrėti galės įsikūrę netoliese prie tvenkinio arba iškylaujant. Pilotams ypatinga žinia – visiškai nauja kelio danga, trasa slysti leis dar greičiau. Renginyje laukiami žiūrovai, ištroškę adrenalino ir azarto.

Organizatorių nuotrauka

Tvarkaraštis:

Šeštadienis (05-11):
09:30 – 10:30 Registracija Tech komisija (pagal numatytą laiką)
10:30 – 10:50 Dalyviu instruktažas (1)
11:00 – 18:00 Treniruotė (grupėmis)
14:00 – 14:30 Show off dalyvių įvažiavimas
15:00 – 20:00 Show off automobilių paroda
18:00 – 18:10 Dalyvių instruktažas (2)

Sekmadienis (05-12):
08:30 – 09:30 Registracija Tech komisija (pagal numatytą laiką)
09:30 – 09:50 Dalyviu instruktažas (1)
10:00 – 11:30 Treniruotė (grupėmis)
11:30 – 11:50 Dalyvių instruktažas (2)
12:00 – 13:30 Treniruotė (grupėmis)
13:30 – 13:45 Dalyvių instruktažas (3)
14:00 – 15:30 Kvalifikacija 2 važiavimai
16:00 – 16:20 Dalyvių instruktažas (3)
16:20 – 18:30 Poriniai važiavimai
18:30 – 18:40 Apdovanojimai

Pridėti komentarą

Parašykite komentarą

Sekite svarbiausias naujienas

Paspausdami mygtuką Prenumeruoti patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų Redakcine politika ir Privatumo politika
REKLAMA