spaudos pranešimų centras spaudos pranešimų centras

Spaudos kambarys Jūsų organizacijai

Spaudos pranešimų centras

Spaudos kambarys yra svarbi organizacijos komunikacijos su visuomene strategijos dalis, nes tai vieta, kur organizacija tiesiogiai bendrauja su žiniasklaida.

Šioje vietoje organizacija gali platinti oficialią informaciją, išart infoemuoti apie tai žiniasklaidą, atsiliepti į žiniasklaidos užklausas, teikti interviu ir rengti spaudos konferencijas(funkcija diegiama). Tai leidžia organizacijai valdyti savo viešumą, kontroliuoti savo įvaizdį žiniasklaidos priemonėse ir skleisti Jūsų organizacijai svarbius pranešimus.

Efektyviai naudojant Lietuvos regionų spaudos pranešimų centro sistemą „Spaudos centras“, organizacija gali pasiekti tinkamą auditoriją ir pateikti savo žinias bei perspektyvas ten, kur ši informacija aktuali. Be to, spaudos kambarys gali būti naudingas organizacijai krizės valdymo situacijose, leidžiant jai greitai reaguoti ir pateikti aiškią informaciją.

Kviečiame pasinaudoti galimybe ne tik platinti svarbius Jūsų organizacijos pranešimus, bet ir kurti tinkamą bendravimo strategiją su savo auditorija. Leiskite mums padėti Jums kurti stiprų ir įtaką turintį ryšį su Jūsų klientais ir visuomene…

Registruoti mano organizacijos spaudos kambarį Lietuvos regionų spaudos pranešimų platinimo sistemoje „Spaudos centras“!
Rodyti privatumo politiką

• Virtualaus organizacijos spaudos kambario palaikymo ir organizacijos pranešimų spaudai platinimo paslaugas nuolat modernizuoja ir teikia „Elektroninės vizijos“, MB Įmonės kodas: 303131520; PVM kodas: ne PVM mokėtoja; Veiklos adresas: Tilžės 26 – 14, Šiauliai; A/S: LT087300010136658750; Bankas: Swedbank