spaudos pranešimų centras spaudos pranešimų centras

Spaudos konferencijos – Gyvai•

Spaudos pranešimų centras

Spaudos konferencijos nuotoliu yra efektyvus būdas pranešti žiniasklaidai, visuomenei arba kitoms suinteresuotosioms šalims Jūsų organizacijai svarbią informaciją.

Spaudos konferencijos – renginiai, į kuriuos komunikuojančios organizacijos atstovai ar pavieniai asmenys kviečia žiniasklaidos atstovus norėdami pranešti naujienas, išreikšti savo nuomonę ir atsakyti į žurnalistų klausimus. Vikipedija

Spaudos konferencijos nuotoliu

Spaudos konferencijos tiesiai iš Jūsų biuro ar Jūsų organizacijai svarbaus įvykio vietos

Renkite savo įmonės įstaigos ar organizacijos Spaudos konferencijas nuotoliu ir pakvieskite jose dalyvauti žiniasklaidos atstovus tiesiai Lietuvos regionų spaudos pranešimų platinimo centro įvykio/renginių paskelbimo sistemoje.

Apie Jūsų rengiamą Spaudos konferenciją nuotoliu sistema praneš Lietuvos regionų spaudos pranešimų centro veikloje dalyvaujančioms žiniasklaidos priemonėms vos tik organizacija suplanuos ir publikuos tokio tipo renginį.

Pateikiame kai kurių svarbių organizacijai pranešimų, kurių sklaidos procesą organizuojant tinka spaudos konferencijos, pavyzdžius:

  1. Naujienos apie produktą ar paslaugą: Organizacijos gali rengti spaudos konferencijas, kad praneštų apie naują produktą ar paslaugą, jo/jos funkcijas, privalumus ir prieinamumą rinkoje.
  2. Įmonės finansiniai rezultatai: Organizacijos gali naudoti spaudos konferencijas pranešti apie finansinius rezultatus, įskaitant pelną, pardavimus, investicijas ir kitus su finansais susijusius klausimus.
  3. Svarbūs su darbuotojais susiję pranešimai: Tai gali apimti paskelbimą apie darbuotojų paiešką, potencialius darbuotojų atleidimus arba svarbius pokyčius įmonės darbo sąlygose.
  4. Atsakymai į skandalus ar konfliktus: Kai įmonė patenka į skandalą arba konfliktą, spaudos konferencijos gali būti naudojamos kaip priemonė, kurios metu organizacija gali pateikti oficialų pareiškimą arba atsakyti į žiniasklaidoje kylančius klausimus.
  5. Svarbios politinės arba socialinės iniciatyvos: Vyriausybės, ne pelno siekiančios organizacijos arba kiti subjektai gali naudoti spaudos konferencijas, kad paskelbtų svarbias politines arba socialines iniciatyvas, pateiktų pasiūlymus arba pristatytų naujus teisės aktus.
  6. Įvykių pranešimai: Organizatoriai gali naudoti spaudos konferencijas, kad paskelbtų svarbius renginius, tokius kaip koncertai, sporto varžybos ar kultūriniai festivaliai.
  7. Mokslinių tyrimų ar technologijų naujienos: Mokslininkai ar technologijų kompanijos gali naudoti spaudos konferencijas, kad praneštų apie naujus atradimus, produktus ar paslaugas, kurie gali turėti didelį poveikį visuomenei ar pramonėms.
  8. Svarbūs sveikatos arba saugos pranešimai: Gydytojai, sveikatos organizacijos arba viešosios sveikatos institucijos gali naudoti spaudos konferencijas, kad paskelbtų svarbius sveikatos pranešimus arba skatintų saugumo priemones.

Kviečiame pasinaudoti galimybe ne tik platinti svarbius Jūsų organizacijos pranešimus, bet ir kurti tinkamą bendravimo strategiją su savo auditorija. Leiskite mums padėti Jums kurti stiprų ir įtaką turintį ryšį su Jūsų klientais ir visuomene…


Registruoti mano organizacijos spaudos kambarį Lietuvos regionų spaudos pranešimų platinimo sistemoje „Spaudos centras“!
Rodyti privatumo politiką


• Virtualaus organizacijos spaudos kambario palaikymo ir organizacijos pranešimų spaudai platinimo paslaugas nuolat modernizuoja ir teikia „Elektroninės vizijos“, MB Įmonės kodas: 303131520; PVM kodas: ne PVM mokėtoja; Veiklos adresas: Tilžės 26 – 14, Šiauliai; A/S: LT087300010136658750; Bankas: Swedbank