spaudos pranešimų centras spaudos pranešimų centras

SEO straipsnių talpinimas

Spaudos pranešimų centras

Lietuvos Regionų Spaudos Pranešimų Centras (LRSPC) – tai sistema, skirta registruotų organizacijų pranešimų spaudai ir kvietimų į renginius platinimui.

Pagrindinis tikslas – registruotiems organizacijų vartotojams suteikti galimybę patogiai, operatyviai ir automatizuotai pasiekti reikiamus Lietuvos regionų žiniasklaidos atstovus bei kitus suinteresuotus asmenis su savo pranešimais spaudai.

LRSPC publikacijos skirstomos į dvi pagrindines dalis:

  1. Pranešimai spaudai: čia pateikiami ir kategorizuojami pranešimai spaudai pagal jų paskelbimo laiką, autorių, regioną/us, temą.
  2. Renginių kalendoriaus skiltis: tai vieta, kur galima talpinti artėjančių renginių anonsu, suskirstant juos pagal jų vietą, žanrą, datą ir laiką.

LRSPC sistema suteikia šias funkcijas:

  • Vartotojai gali patys prisijungti ir skelbti pranešimus patogiu laiku, net ir ne darbo valandomis.
  • Vartotojai gali pridėti organizacijos logotipus, nuotraukas, dokumentus ir įkelti vaizdo įrašus.
  • Suteikiama galimybė planuoti pranešimų publikavimą ir juos redaguoti arba atšaukti po publikavimo.
  • Sistema išsiunčia pranešius el. paštu Lietuvos regionų žiniasklaidos redakcijoms pagal pranešimo spaudai talpinimo metu nurodytą/us regioną/us.
  • Vartotojai gali koreguoti kontaktinio asmens duomenis.
  • Yra galimybė publikuoti pranešimus Lietuvos regionų naujienų portale „Miesto naujienos“.
  • Yra galimybė pranešimus dalintis socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip Facebook, Linkedin, Twitter/X.

LRSPC sistemos funkcijų naudojimo trukmė ir kainos:

Jei turite klausimų, norite sužinoti daugiau apie mūsų sistemą, ar norite pradėti darbą su sistema, prašome kreiptis el. paštu info@spaudospranesimucentras.lt arba telefonu +370 614 34344


Registruoti mano organizacijos spaudos kambarį Lietuvos regionų spaudos pranešimų platinimo sistemoje „Spaudos centras“!
Rodyti privatumo politiką


• Virtualaus organizacijos spaudos kambario palaikymo ir organizacijos pranešimų spaudai platinimo paslaugas nuolat modernizuoja ir teikia „Elektroninės vizijos“, MB Įmonės kodas: 303131520; PVM kodas: ne PVM mokėtoja; Veiklos adresas: Tilžės 26 – 14, Šiauliai; A/S: LT087300010136658750; Bankas: Swedbank