„Citadele“ suteikė „Galinta“ įmonių grupei 14,8 mln. eurų finansavimą apyvartinėms lėšoms ir gamybos plėtrai

Citadele nuotr. Romas Čereška

Citadele“ bankas ir viena didžiausių grikių kruopų, dribsnių, ryžių bei kitų kruopų gamintojų ir prekybininkių Baltijos šalyse, įmonių grupė „Galinta“, susitarė dėl 14,8 mln. eurų finansavimo. Lėšos bus skirtos grupės įsipareigojimams refinansuoti bei apyvartinių lėšų ir gamybos plėtros finansavimui.

Vaidas Žagūnis – bendrovės nuotr.

„Galinta“ nuosekliai atliepia augantį visuomenės poreikį sveikesnei mitybai. Norint ir toliau užtikrinti pakankamą kokybišką grūdų ir dribsnių produkcijos pasiūlą, svarbu strategiškai stiprinti gamybos pajėgumus ir investuoti į plėtrą. Vertiname galimybę tapti „Galinta“ įmonių grupės pagrindiniu banku ir tikime, kad šis finansavimas prisidės prie bendrovės lyderystės Baltijos šalyse ir Europoje stiprinimo“, – sako „Citadele“ banko valdybos narys, Baltijos šalių verslo bankininkystės tarnybos vadovas Vaidas Žagūnis.

2024 m. vasarį 100 proc. „Galinta“ įmonių grupės akcijų įsigijo pirmaujantis Baltijos šalyse privataus kapitalo fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“.

REKLAMA

Anot „Galinta“ atstovų, naujo akcininko atėjimas ir gautas finansavimas – nuoseklus žingsnis, padėsiantis užtikrinti įmonės plėtrą.

„Metų pradžioje įvykęs akcininkų pasikeitimas – strateginis sprendimas, padėsiantis stiprinti „Galinta“ grupės poziciją Lietuvos ir užsienio rinkose. Kartu su naujais akcininkais įmonė turi didelių ambicijų plėtrai – siekiame augti ne tik per įsigijimus, bet ir organiškai, rinkai pasiūlydami naujų aukštos kokybės produktų. „Citadele“ suteiktas finansavimas užtikrins stabilią įmonės veiklą ir sklandų investicinių projektų įgyvendinimą“, – teigia įmonės vadovas Aurimas Taraškevičius.

Veiklą pradėjusi 1997 metais, „Galinta“ yra viena didžiausių grikių kruopų gamintojų Europoje bei viena iš didžiausių dribsnių, ryžių ir kitų kruopų gamintojų ir prekybininkų Baltijos šalyse.

Bendrovės produkciją atrado ne tik Lietuvos ir Baltijos šalių klientai, bet ir sveiką mitybą propaguojantys vartotojai JAV, Didžiojoje Britanijoje bei Skandinavijos šalyse.

Pridėti komentarą

Parašykite komentarą

Sekite svarbiausias naujienas

Paspausdami mygtuką Prenumeruoti patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų Redakcine politika ir Privatumo politika
REKLAMA