Lietuvos paštas pasirašė supratimo memorandumą su Singapūro paštu

Lietuvos paštas pasirašė supratimo memorandumą su Singapūro paštu (SingPost) – didžiausiu pašto paslaugų ir e.prekybos logistikos paslaugų tiekėju Azijos ir Ramiojo vandenyno regione.

Šiuo memorandumu siekiama skatinti abipusę partnerystę ir ieškoti bendradarbiavimo galimybių pašto bei greitojo siuntų pristatymo sektoriuose.

Supratimo memorandumas buvo pasirašytas Singapūre gegužės 8 d., šioje šalyje viešint Susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio vadovaujamai Lietuvos delegacijai. Pasirašymo ceremonijoje dalyvavo M.Skuodis, Lietuvos ambasadorius Singapūre Darius Gaidys ir Lietuvos pašto generalinis direktorius Rolandas Zukas.

REKLAMA

„Lietuvos pašto bendradarbiavimas su SingPost yra svarbus žingsnis įgyvendinant mūsų įsipareigojimą dėl inovacijų diegimo ir augimo pasauliniame pašto sektoriuje. Esame įsitikinę, kad šis susitarimo memorandumas sukurs ilgalaikę vertę mūsų klientams ir paskatins žinių plėtrą bei dalijimąsi ekspertine patirtimi“, – sako R.Zukas.

„Kuriame ateitį, kurioje mūsų klientai gali mėgautis sklandžiu ir patikimu pristatymu visame pasaulyje. Šis supratimo memorandumas žymi įsipareigojimą ieškoti novatoriškų sprendimų, kurie bus naudingi mūsų klientams, mūsų verslams ir reikš naujus bendradarbiavimo kelius, pagrįstus abipuse nauda ir pasitikėjimu“, – sako Li Yu, SingPost generalinis direktorius, atsakingas už tarptautines rinkas.

Pridėti komentarą

Parašykite komentarą

Sekite svarbiausias naujienas

Paspausdami mygtuką Prenumeruoti patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų Redakcine politika ir Privatumo politika
REKLAMA