Elektromobilių įkrovimas prie „Lidl“ parduotuvių nuo šiol greitesnis ir patogesnis

Įkrovimo stotelė prie „Lidl“

Elektromobilius prie parduotuvių „Lidl“ pamėgę įkrauti klientai nuo šiol galės tai daryti greičiau ir paprasčiau. Už elektros energiją, kuri automobilio bateriją papildys, kol klientas apsipirks parduotuvėje, bus galima sumokėti naudojant programėlę „Lidl Plus“.

Lidl Lietuva

Elektromobilių įkrovimo stotelės šiuo metu įrengtos prie septyniolikos „Lidl“ parduotuvių 11 Lietuvos miestų. Prekybos tinklas toliau sparčiai didina elektromobilių stotelių skaičių, planuojama, kad jau kitąmet jų skaičių „Lidl“ padvigubins.

„Daugelis elektromobilių vairuotojų pamėgo „Lidl“ dėl puikios galimybės sutaupyti laiko ir pasikrauti automobilio bateriją apsipirkimo metu. Naujasis atsiskaitymo būdas leis tą padaryti dar sklandžiau ir greičiau“, – sako „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

REKLAMA

Klientams tereikės turėti „Lidl Plus“ mobiliąją programėlę ir vieną kartą susieti ją su mokėjimo kortele. Pabaigus krovimą, programėlėje bus galima rasti ir mokėjimo sąskaitą.

Krovimo stotelėse prie parduotuvių „Lidl“ galima įkrauti įvairių tipų elektromobilius – turinčius tiek greito krovimo (DC), tiek ir lėto krovimo (AC) jungtis. Įkrovimas greito įkrovimo jungtimi (DC) kainuos 0,43 euro už kilovatvalandę elektros energijos, o įkrovimas lėto įkrovimo jungtimi (AC) sieks 0,36 euro už kilovatvalandę.

Įkrovimo stotelė prie „Lidl“

Klientai, kurie nesinaudoja programėle „Lidl Plus“, už elektromobilių krovimą ir toliau galės sumokėti naudojant savo mokėjimo kortelę, jos duomenis reikės suvesti tam skirtame tinklalapyje pradedant krovimą.

Elektromobilių įkrovimo stoteles, esančias šalia „Lidl Lietuva“ parduotuvių, galima naudoti visą parą, nepriklausomai nuo parduotuvių darbo laiko. Daugiau informacijos apie elektromobilių apmokėjimą prie „Lidl“ parduotuvių galite rasti čia.

„Lidl“ parduotuvė

Šiuo metu elektromobilių įkrovimo stoteles „Lidl“ turi prie septyniolikos parduotuvių Lietuvoje – penkias stoteles Vilniuje (S. Nėries g. 16, Gariūnų g. 66, Nemenčinės pl. 15, Barčių g. 1, Liepkalnio g. 102a), tris – Kaune (Savanorių pr. 315, Obelynės g. 1, B. Brazdžionio g. 23b) ir po vieną Šiauliuose (Tilžės g. 217), Elektrėnuose (Sabališkių g. 1D), Palangoje (Klaipėdos pl. 59), Klaipėdoje (Statybininkų pr. 18), Gargžduose (Dariaus ir Girėno g. 2), Rokiškyje (Respublikos g. 113), Kaišiadoryse (Gedimino g. 135A), Nemenčinėje (Vilniaus g. 42) bei Alytuje (Likiškėlių g. 31).

Daugiau informacijos:
Lina Skersytė
Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
UAB „Lidl Lietuva“ 
Tel. +370 5 267 3228, mob. tel. +370 680 53556
lina.skersyte@lidl.lt

Pridėti komentarą

Parašykite komentarą

Sekite svarbiausias naujienas

Paspausdami mygtuką Prenumeruoti patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų Redakcine politika ir Privatumo politika
REKLAMA