„Lidl“ ir toliau plečiasi: renkama komanda naujai parduotuvei Klaipėdoje

Lidl Lietuva

„Lidl Lietuva” tęsia plėtrą  dar viena nauja parduotuvė Klaipėdoje. Naujai parduotuvei uostamiesčio priemiestyje Slengiuose buriama komanda, kurios būsimiems nariams įmonė siūlo ne tik konkurencingą atlyginimą, bet ir gausų įvairių naudų paketą, dinamišką darbo kasdienybę bei vakarietišką darbo kultūrą.

„Naujų parduotuvių plėtra – vienas iš sėkmingos įmonės veiklos rodiklių. Nuolat siekiame pirkėjams užtikrinti ne tik geriausią kainos ir kokybės santykį, bet ir puikų aptarnavimą. Šiuo metu naujai parduotuvei buriame apie 30 darbuotojų komandą. Siūlome konkurencingą darbo užmokestį, mokymus, papildomą sveikatos draudimą, „Lidl” dovanų korteles bei kitas papildomas naudas”, – sako „Lidl Lietuva” valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė.  

Sandra Savickienė, „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė.

Taip pat parduotuvės Slengiuose darbuotojams, išdirbusiems 6 mėnesius, bus išmokėti vienkartiniai priedai, siekiantys 500 eurų (neatskaičius mokesčių).

REKLAMA

Ieškomi darbuotojai vadovaujančio personalo ir pardavėjų pozicijoms. Anot S. Savickienės, nereikėtų jaudintis kandidatams, kurie neturi panašaus darbo patirties, kadangi prieš pradedant dirbti, visiems naujiems darbuotojams bus suteikti išsamūs teoriniai ir praktiniai mokymai Klaipėdoje.

Norint kandidatuoti į parduotuvės vadovaujančio personalo ar pardavėjo pozicijas, užtenka užpildyti internete esančią formą, o dėl tolimesnių veiksmų su kandidatu susisieks įmonės atstovai. Turintys klausimų dėl atrankos, gali kreiptis telefonu 8 800 800 50.

Susipažinti su darbo pozicijomis galima čia: 

Siūlo motyvuojantį atlyginimą ir solidžius priedus

Visiems savo darbuotojams „Lidl” siūlo konkurencingą atlyginimą. Naujausiais portalo „Rekvizitai.lt” duomenimis, kovo mėnesio vidutinis „Lidl Lietuva” darbo užmokestis siekė 2127, 37 eurus prieš mokesčius ir buvo didžiausias atlyginimas tarp penkių didžiųjų mažmeninės prekybos tinklų.

Vidutinis darbo užmokestis apskaičiuojamas remiantis visą kalendorinį mėnesį įmonėje dirbusių darbuotojų atlyginimo duomenimis.

„Daug dėmesio skiriame ne tik darbuotojų motyvacijai, bet ir jų finansiniam stabilumui. Siūlome konkurencingą atlyginimą sektoriuje, kurį vis reguliariai peržiūrime. Taip pat „Lidl” veikia pakopinė algų kėlimo sistema, leidžianti parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams jau pirmąją jų darbo dieną žinoti, kaip keisis jų atlyginimas kelerius metus į priekį”, – tvirtina „Lidl Lietuva” valdybos narė ir personalo vadovė.

Ji priduria, kad naujuosius metus „Lidl” parduotuvių ir logistikos centro darbuotojai pasitiko dar didesnėmis algomis – šiose pozicijose dirbantiems kolektyvo nariams darbo užmokestis vidutiniškai kilo 4–9 proc.

Rūpinasi fizine ir emocine sveikata

Konkurencingas atlyginimas bei finansinis stabilumas – ne vienintelė nauda, kurią „Lidl” siūlo savo darbuotojams. Įmonė nuolat rūpinasi tiek fizine, tiek emocine kolektyvo narių sveikata – visus, baigusius bandomąjį laikotarpį, draudžia papildomu sveikatos draudimu, kolektyvo nariams ir jų vaikams iki 14 metų suteikia galimybę pasiskiepyti nemokama vakcina nuo gripo, taip pat atėjus šaltajam sezonui aprūpina vitaminų rinkiniais.

„Itin didelį dėmesį skiriame darbuotojų emocinei sveikatai, todėl suteikiame 10 nemokamų gydytojo psichoterapeuto ar psichologo-psichoterapeuto psichoterapijos seansų per metus. Be to, tiek komandos nariai, tiek jų artimieji gali pasinaudoti specialia programa „Gali mumis pasikliauti!” ir anonimiškai pasikonsultuoti finansiniais, teisiniais ar asmeniniais klausimais”, – tvirtina S. Savickienė.

Ji priduria, kad įmonė rūpinasi ne tik darbuotojų, tačiau ir jų vaikų gerove – visus mokyklinio amžiaus vaikus prieš naujus mokslo metus „Lidl” aprūpina reikalingiausiais kanceliarinių priemonių rinkiniais. Be to, saldžių dovanų ir laisvalaikio žaidimų mažieji sulaukia ir atėjus didžiosioms metų šventėms.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 72 „Lidl” parduotuvės 27 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose.

Daugiau informacijos:
Lina Skersytė
Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
UAB „Lidl Lietuva” 
Tel. +370 5 267 3228, mob. tel. +370 680 53556
lina.skersyte@lidl.lt

Pridėti komentarą

Parašykite komentarą

Sekite svarbiausias naujienas

Paspausdami mygtuką Prenumeruoti patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų Redakcine politika ir Privatumo politika
REKLAMA