„El. laikraštis“ – naujas žingsnis Lietuvos regionų naujienų platinime

El. laikraštis leidžia aktyvinti ir plėsti auditoriją, skleidžiant įvairiapusišką, patikimą ir išliekamąją vertę kuriančią informaciją apie konkrečius regionus ir rajonus.

Lietuvos regionų naujienų portalas „Miesto naujienos“ pristato sprendimą „El. laikraštis“, skirtą pradėti aktyviai skleisti regioninių informacijos rengėjų ir skleidėjų – laikraščių turinį internete. Šis sprendimas padeda stiprinti regioninę žiniasklaidą ir skatina skaitmeninio informacijos srauto ateities tvarumą.

El. laikraštis leidžia aktyvinti ir plėsti auditoriją, skleidžiant įvairiapusišką, patikimą ir išliekamąją vertę kuriančią informaciją apie konkrečius regionus ir rajonus.

Kartu su šia iniciatyva, puoselėjame bendruomeniškumą, kultūrų įvairovę bei lietuvių kalbos tarmes, o taip pat įsipareigojame aktyviai prisidėti prie nacionalinės regioninės politikos įgyvendinimo, mažinant kultūrinius ir socialinius skirtumus tarp regionų bei didmiesčių, ir stiprinant vietos savivaldos atvirumą bei demokratiją.

REKLAMA

Mūsų užduotys yra aiškios: skleisti informaciją apie regionų aktualijas, stiprinti regioninės žiniasklaidos turinio pasiekiamumą, plėsti auditorijas naudojant modernias technologijas. Taip pat mes siekiame viešinti nevyriausybinių organizacijų problematiką, telkti meno, kultūros ir mokslo atstovus, ir fiksuoti bei viešinti regionų etnokultūrą.

Sprendimo El. laikraštis vizualizacija | Miesto naujienos

Projektas „El. laikraštis“ kviečia bendruomenes, žurnalistus, bei visus suinteresuotus asmenis prisijungti prie šios reikšmingos iniciatyvos, kurios tikslas – stiprinti regioninę žiniasklaidą ir skleisti vertingą informaciją. Prisijunkite prie mūsų, kad kartu galėtume plėtoti regionų gyventojų kultūrines ir informacines kompetencijas bei formuoti atvirą ir įtraukią visuomenę.

Lietuvos regionų naujienų portalas „Miesto naujienos“ jau turi ir gali suteikti (įdiegti) reikiamus sprendimus, kurie leis Lietuvoje veikiantiems laikraščiams lengvai skaitmenizuoti savo turinį, sklandžiai pritaikant tradicinius leidinius internetinėms aplinkoms.

Šie sprendimai leidžia lengvai valdyti Jūsų klientų reklamos apskaitą pagal paspaudimus, parodymus ar paskelbimo laiką, suteikiant laikraščiams efektyvų būdą stebėti ir analizuoti reklaminius rezultatus.

Be to, mes galime įdiegti automatizuotą sistemą, kuri suteiks galimybę laikraščiams (jų elektroninėms versijoms) automatiškai gauti visų Lietuvos ministerijų informaciją ir ja dalintis su savo skaitytojais. Tai leis laikraščių leidėjams būti labiau informuotiems ir greitai perduoti aktualią viešąją informaciją savo auditorijai.

Visi paminėti sprendimai ir technologijos yra dalis projekto „El. laikraštis“, leidžiantys užtikrinti efektyvią turinio skleidą bei reklamos valdymą, suteikiantys galimybę teikti aktualią oficialių šaltinių informaciją visuomenei.

Tai reiškia, kad su Lietuvos regionų naujienų portalu „Miesto naujienos“ nusprendę bendradarbiauti viešosios informacijos rengėjai ir skleidėjai – laikraščiai taps ne tik modernūs ir prisitaikę prie skaitmeninio amžiaus iššūkių, bet taip pat bus pasirengę efektyviai bendradarbiauti su valdžios institucijomis ir teikdami aktualią informaciją savo skaitytojams.

Daugiau informacijos apie mūsų skaitmeninės transformacijos galimybes galite gauti susisiekite tiesiogiai su mumis.

„El. laikraštis“ sprendimais kviečiame pasinaudoti Lietuvos viešosios informacijos rengėjus ir skleidėjus, valdančius regionines / vietines visuomenės informavimo priemones.

Pridėti komentarą

Parašykite komentarą

Sekite svarbiausias naujienas

Paspausdami mygtuką Prenumeruoti patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų Redakcine politika ir Privatumo politika
REKLAMA