Pranešimų spaudai platinimas: efektyvus verslo matomumo ir žinomumo didinimas

Kad ir kokie puikūs būtų jūsų produktai ar paslaugos, niekas jų nepirks, jei iš pradžių nesužinos apie jų egzistavimą. Čia į pagalbą ateina pranešimų spaudai rengimo ir platinimo tarnybos.

Pranešimų spaudai platinimas svarbus kiekvienam verslui, kuris turi tikslą parduoti. Kad ir kokie puikūs būtų jūsų produktai ar paslaugos, niekas jų nepirks, jei iš pradžių nesužinos apie jų egzistavimą. Čia į pagalbą ateina pranešimų spaudai rengimo ir platinimo tarnybos.

Dabar pritraukti kliento dėmesį yra sunkiau nei bet kada anksčiau, nes žmonių dėmesys trumpėja dėl socialinės žiniasklaidos sukeliamo informacijos gausos efekto.

Todėl verslo savininkas ar rinkodaros specialistas turi suprasti, kad ant kortos yra dėmesys. Kuo geriau jūsų rinkodara bus sukurta, kad atkreiptumėte dėmesį, tuo labiau tikėtina, kad jūsų investicijos bus tvaresnės.

REKLAMA

Skaitmeninis PR keičia žaidimą

Skaitmeninių technologijų atsiradimas visose žmonijos srityse reiškia, kad PR taip pat įgavo naują kvėpavimą, o verslo savininkai gali visa tai panaudoti.

Jei norite susipažinti su savo klientais ir laikui bėgant padėti jiems apsispręsti pradėti naudotis jūsų paslauga ar produktus, pirmiausia turite suprasti, kad skaitmeninis PR gali padėti tai paversti realybe.

Dabar, kai  norite pasinaudoti viešųjų ryšių platinimo paslaugomis ir parašėte išsamų pranešimą spaudai apie savo savo verslą ar veiklą, pats laikas apie tai pranešti kuo daugiau žmonių, kurie susidomės jūsų pasiūlymais.

Tai galite pasiekti naudodami pranešimų spaudai platinimo paslaugas.

Visa tai galima pasiekti rankiniu būdu, siunčiant savo pranešimus elektroniniu paštu arba automatizuotai, pasinaudojant savo interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės RSS kanalais, kuriuos Lietuvos regionų naujienų portalas „Miesto naujienos“ gali prenumeruoti ir platinti iš kart, kai tik pranešimas atsiranda jūsų interneto svetainėje ar elektroninės parduotuvės naujienų skiltyje.

Kaip veikia pranešimų spaudai platinimas?

Pranešimų spaudai platinimas veikia siunčiant pranešimus į spaudos centrus.

Šis metodas leidžia žurnalistams vienoje vietoje ieškoti ir rasti su tam tikromis organizacijomis ar įmonėmis susijusių pranešimų, tačiau tai negarantuoja, kad jūsų pranešimas bus išplatintas.

Savo paranešimus spaudai jūs galite siūsti tiesiogiai pasirinktam pranešimų platintojui elektroninių paštu.

Tačiau tai taip pat negarantuos, kad jūsų pranešimas sudomins informacijos gavėją ir jūsų pranešimas bus išplatintas.

Pranešimų spaudai platinimas Lietuvos regionų naujienų portale „Miesto naujienos“ – tai paslauga, kurią įmonės, įstaigos ar organizacijos naudoja žinodami, kad jų pateiktas pranešimas bus patalpintas portale ir išplatintas populiariausiuose socialinių tinklų svetainėse ir jų grupėse, minėtas grupes atrinkus pagal jose susibūrusių bendruomenių interesus.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, turėtumėte naudoti ne tik pranešimų spaudai platinimo paslaugą, bet ir pranešimų spaudai parengimo pagal SEO reikalavimus paslaugą.

Nors pranešimų spaudai platinimas nėra nauja paslauga, šiandien ji yra labai svarbi verslo ar organizacijos rinkos augimo skatinimo priemonė.

Pranešimų spaudai platinimo privalumai yra keli ir apima šiuos dalykus:

  • Pranešimų spaudai platinimas suteikia padidėjusį momentinis matomumą nusistovėjusiai auditorijai;
  • Pranešimų spaudai platinimo kaina yra žymiai mažesnė nei reklamos kaina;
  • Pranešimų spaudai platinimas gali padidinti pardavimus;
  • Pranešimų spaudai platinimas padidina potencialių klientų srautą į jūsų svetainę;
  • Pranešimų spaudai platinimas padeda sukurti naują rinkodaros kanalą;
  • Pranešimų spaudai platinimas sukuria didesnį socialinio dalijimosi potencialą;
  • Pranešimų spaudai platinimas suteikia jūsų prekės ženklui daugiau žinomumo.

Iš visų čia paminėtų privalumų matome, kad pranešimų spaudai platinimas gali būti veiksminga jūsų įmonės pelno augimo ar verslo matomumo didinimo priemonė.

Pranešimų spaudai platinimas – matomumo didinimas

Gerai išplatintas pranešimas spaudai akimirksniu padidina jūsų įmonės ar prekės ženklo matomumą, nepaisant jūsų įmonės ar oganizacijos dydžio.

Pranešimo spaudai platinimo paslaugos užpildys kiekvieną kanalą, kuris gali pasiekti jūsų tikslinę auditoriją.

Laikui bėgant ir atliekant pranešimų platinimo kampaniją ilgą laiką, jūsų prekės ženklo atpažinimas gali padidėti, o tai didina jūsų galimybes būti pirmiems vartotojui priimant sprendimus dėl pirkimo.

Nuolat pastebint ir skaitant jūsų pranešimus, jūsų prekės ženklas gali tapti pirmuoju į galvą ateinančiu prekės ženklu, ką kiti vadina „TOM-Top Of Mind“.

Šis reiškinys yra labai svarbus visoms pardavimų srityje veikiančioms ar paslaugas teikiančioms įmonėms.

Pranešimų spaudai platinimas generuoja vertingas atgalines nuorodas į jūsų svetainę ar elektroninę parduotuvę, taip padidindamos jūsų prekės ženklo svorį paieškos sistemose, kai tik bendrinamas, minimas ar kopijuojamas pranešimas spaudai.

Kitas didelis pliusas naudojantis pranešimų spaudai platinimo paslaugomis yra tai, kad net jei neturite savo produktui ar prekės ženklui auditorijos, pranešimas spaudai gali padėti ją sukurti.

Tai leidžia sukurti pradinį pasitikėjimą ir autoritetą, nes būsite rodomas portale „Miesto naujienos“ ir įvairiuose socialiniuose tinkluose.

Tai, kad jūsų įmonės pavadinimas ar prekės ženklas yra susieti su leidiniu, norinčiu jus pristatyti, rodo, kokia rimta jūsų strategija ir produktas.

Tai padidina galimybę sulaukti lojalių klientų, kai dažnai naudojate pranešimus spaudai.

Be to, jūsų prekės ženklo reputacija (bendra žmonių nuomonė apie prekės ženklą, kuris yra labai svarbus nematerialusis turtas) padidėja, kai naudojate pranešimus spaudai, kurie veikia kaip pasitikėjimo tarp prekės ženklų stiprinimo įrankis.

„Įperkamos“ IŠLAIDOS

Palyginus su kitomis reklamos formomis ar veiklos viešinimo išlaidomis, pranešimas spaudai yra daug pigesnis.

Tai svarbu jums, kaip įmonės savininkui, kuris turi kontroliuoti savo rinkodaros ir reklamos išlaidas.

Puikus dalykas, susijęs su pranešimais spaudai, yra tai, kad jie yra labai veiksmingi, tačiau pigesni palyginus su kitomis tradicinės mokamos reklamos formomis.

Įperkamumas suteikia galimybę gauti pelno, nes išlaidos rinkodarai ir reklamai sumažinamos nesumažinant tikslinės auditorijos pasiekiamumo kokybės.

Galimas pardavimų padidėjimas

Tikrai negali būti pelno be pardavimų ir jų padidėjimo.

Be to, kad jūsų prekės ženklas yra akimirksniu pasiekiamas už nedidelę kainą, pranešimai spaudai padeda jūsų verslui padidinti pardavimus.

Nors kai kas gali sakyti, kad tai negarantuojama, bet taip tikrai atsitiks, kai jūsų prekės ženklas ir produktas atsiras nišoje, atitinkančioje auditorijos interesus.

Puikus būdas padidinti pardavimus yra: paskelbti apie naujo produkto išleidimą naudojant pranešimą spaudai. Tai sukelia produkto jaudulį, o tai gali padėti padidinti pardavimą.

Pranešimų spaudai platinimas taip pat gali būti puikus būdas įtraukti naujus rinkodaros kanalus į rinkodaros rinkinį.

Tai veiksmingas būdas pasiekti naujų klientų įvairiose rinkose, į kurias galbūt nebuvo atsižvelgta.

Padidėjusi klientų grąža

Galimybė padidinti klientų sugrįžimą taip pat yra pasiekiama per pranešimų spaudai platinimo paslaugas.

Kai naujas klientas apsilanko įmonės ar verslo svetainėje, socialinės žiniasklaidos kanale, pastebėjus naują jūsų pranešimą spaudai galimybė tapti grįžtančiu klientu yra puiki, ypač jei jis turėjo puikią pradinę patirtį.

Galiausiai pranešimų spaudai tikslas yra suteikti vertę jūsų prekės ženklui, interneto svetainei, elektroninei parduotuvei ar konkriačiam produktui bei paslaugai. Palikite puikų pirmąjį įspūdį savo auditorijai, kad padidintumėte klientų sugrįžimo tikimybę.

Norite pradėti platinti savo pranešimus spaudai? Susisiekime.

Pridėti komentarą

Parašykite komentarą

Sekite svarbiausias naujienas

Paspausdami mygtuką Prenumeruoti patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų Redakcine politika ir Privatumo politika
REKLAMA