spaudos pranešimų centras spaudos pranešimų centras

Spaudos kambarys: Kas tai? Kam jis reikalingas?

Kas yra spaudos kambarys (angl. „Press room“) internete? Tai virtuali erdvė, kurioje organizacija gali pristatyti savo pranešimus, naujienas, ir aktualijas tiesiogiai žiniasklaidai bei visuomenei.
Spaudos pranešimų centras

Spaudos kambarys, kuris turi tiesioginį ryšį su spauda yra geriausias būdas perteikti savo žinutes ir siekius visuomenei.

Lietuvos regionų spaudos pranešimų centras – „Spaudos centras“ pristato galimybę, leidžiančią sukurti savo organizacijos spaudos kambarį internete.

Čia galėsite skelbti Jūsų įmonės, įstaigos ar organizacijos pranešimus spaudai, kvietimus į renginius, rengti video konferencijas (funkcija diegiama) bei pateikti ir kitą aktualią informaciją.

REKLAMA

Spaudos kambarys
2024-04-26 08:16:53 Informaciją teikiantys partneriai | Spaudos centras

Informacijos pateikimo metu, tikslingai kataloguota medžiaga bus automatiškai pateikta tokios informacijos ieškantiems media kanalams, regioninei žiniasklaidai ir pateks į socialinius tinklus.

Kas yra spaudos kambarys (angl. „Press room“) internete? Tai virtuali erdvė, kurioje organizacija gali pristatyti savo pranešimus, naujienas, ir aktualijas tiesiogiai žiniasklaidai bei visuomenei.

Kas yra spaudos kambarys (angl. „Press room“) internete? Tai puikus būdas efektyviai komunikuoti su viešosios informacijos rengėjais ir skleidėjais, rinkos dalyviais ir visuomene bei pateikti aiškią ir patikimą informaciją savo organizacijos vardu.


Registruoti mano organizacijos spaudos kambarį Lietuvos regionų spaudos pranešimų platinimo sistemoje „Spaudos centras“!
Rodyti privatumo politiką


Kodėl verta turėti savo spaudos kambarį internete?

Štai kelios priežastys:

  • Kontrolė ir savarankiškumas: Spaudos kambaryje Organizacija turi pilną kontrolę. Jūs valdote kokie pranešimai publikuojami, kaip ir kam jie pristatomi.
  • Greitis ir efektyvumas: Tiesioginis ryšys su spauda reiškia, kad pranešimas spaudai patalpintas Lietuvos regionų spaudos pranešimų centro organizacijos spaudos kambaryje, paskelbimo metu, el. paštu ir/ar RSS srauto pagalba bus pateiktas visoms bendradarbiaujančioms regiono žiniasklaidos priemonėms, pagal jų pasirinktas temas. Tai leidžia organizacijai efektyviai reaguoti į įvykius, skelbti svarbias žinias ir sparčiai komunikuoti su visuomene.
  • Tikslinė auditorija: Savo spaudos kambaryje organizacijos gali suformuoti ir pasiekti tikslinę auditoriją, kurią ji nori pasiekti. Tai leidžia efektyviau komunikuoti su potencialiais klientais, partneriais ir visuomene.
  • Profesionalumas ir patikimumas: Turint savo organizacijos spaudos kambarį internete, organizacija rodo savo profesionalumą ir patikimumą. Tai suteikia galimybę stiprinti savo prekės ženklą ir gerinti įvaizdį visuomenėje. Turėti papildomą oficialių pranešimų spaudai pateikimo kanalą.
  • Skaitmeninis atsekamumas: Internetinis organizacijos spaudos kambarys taip pat suteikia galimybę sekti, kaip informacija sklinda ir kaip ji yra suvokiama. Tai leidžia organizacijai geriau suprasti savo auditoriją ir prisitaikyti prie jos poreikių.

Sukurdamos savo spaudos kambarį internete, organizacijos gauna reikiamą palaikymą ir techninę pagalbą savo komunikacijoje su žiniasklaida ir visuomene.


Registruoti mano organizacijos spaudos kambarį Lietuvos regionų spaudos pranešimų platinimo sistemoje „Spaudos centras“!
Rodyti privatumo politiką


Reikia daugiau informacijos ir konsultacijų ar pagalbos registruojantis bei prisijungiant? Susisiekite su mumis jau šiandien!

• Virtualaus organizacijos spaudos kambario palaikymo ir organizacijos pranešimų spaudai platinimo paslaugas nuolat modernizuoja ir teikia „Elektroninės vizijos“, MB Įmonės kodas: 303131520; PVM kodas: ne PVM mokėtoja; Veiklos adresas: Tilžės 26 – 14, Šiauliai; A/S: LT087300010136658750; Bankas: Swedbank

Pridėti komentarą

Parašykite komentarą

Sekite svarbiausias naujienas

Paspausdami mygtuką Prenumeruoti patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų Redakcine politika ir Privatumo politika
REKLAMA