Naujas Lietuviškas muzikinis kūrinys: Pilnas begalinio ilgesio meilės

Šiandien pristatome naują lietuvišką muzikinį klipą „Natas – Pirma valanda 25 minutės (feat. Willux)“, kuris kviečia žiūrovą į įkvepiančią meilės kelionę.

Kuomet stipriai ir sunkiai spaudžia nerimas, supratus, kad mylimas žmogus daugiau nebepasirodys…

Šiandien pristatome naują lietuvišką muzikinį klipą „Pirma valanda 25 minutės (feat. Willux) | 1:25:00“, kuris kviečia žiūrovą į įkvepiančią meilės kelionę.

Šis klipas atskleidžia giliai širdyje glūdinčią meilę, kuri tampa begalinių ilgesio jausmo šaltiniu.

REKLAMA

Klipo „Pirma valanda 25 minutės (feat. Willux) | 1:25:00“ realizaciją atliko režisierius Balys Latėnas ir Operatorius Lukas Pačkauskas, kurių vizija ir įkvėpimas leido įamžinti šią meilės istoriją ekrane.

Mes kviečiame visus muzikos gerbėjus leistis į šią kelionę ir dalintis neeilinėmis „Pirma valanda 25 minutės (feat. Willux) | 1:25:00“ emocijomis, kurios slepiasi šiame kūrinyje.

Galiausiai, neprarasdami vilties, žengiame į priešakyje esančią dieną

Kartais gyvenimo takai mums atskleidžia gilias, skaudžias tiesas, kurios spaudžia kaip sunkus akmuo gerklėje. Tai, ką kai kurie vadina vidiniu nerimu, gali būti kaip nakties juodžiausia valanda, kai suprantame, kad mylimas žmogus nebepasirodys daugiau niekada.

Tai jausmas, kuris gali „užgulti“ mūsų širdį ir sielą, apgaubdamas mus kaip tamsus mėlynas rūkas. Tai atsiranda, kai įsivaizduojame ateitį be to žmogaus, kuris anksčiau buvo mūsų gyvenimo dalis, ir tai gali būti nepaprastai sunku išgyventi.

Šis nerimo spaudimas gali tapti kaip nešvarus vanduo, kuris slegia mūsų kvėpavimą, kai prieš akis atsiveria žinojimas, kad toks brangus artumas niekada nebegrįš.

Tačiau šie sunkūs jausmai, nors ir skausmingi, taip pat yra mūsų augimo ir stiprumo šaltinis. Jie moko mus vertinti kasdienybę, vertinti tuos, kurie dar yra mūsų gyvenime, ir puoselėti tą, kas mums yra brangu.

Kuomet vidinis nerimas glaudžiasi ir spaudžia gerklę, tai yra puikus laikas apsvarstyti, ką jaučiame ir kaip galime išmokti gyventi su šiais jausmais. Svarbu prisiminti, kad net ir tamsioje nakties valandoje visada yra šviesos spindulių, kurie atneša viltį ir naują prasmę mūsų gyvenime.

Galiausiai, tai ne tik apie prarastą meilę, bet ir apie atradimą sau pačiam – atradimą, kad esame stipresni, nei įsivaizdavome, ir kad gyvenimas, nepaisant skausmo, tęsiasi su naujomis galimybėmis ir naujomis viltimis.

Taigi, kai vidinis nerimas spaudžia gerklę, prisiminkite, kad jūs nesate vieni, ir kad kiekvienas šis jausmas yra žingsnis į priekį į jūsų asmeninio augimo kelionę.


Projekto „Pirma valanda 25 minutės (feat. Willux) | 1:25:00“ kūrėjai ir dalyviai: režisierius Balys Latėnas, operatorius Lukas Pačkauskas, muzikantas Donatas Tamašauskas aka Dzouns ( Studija 2.0 ), žodžių autoriai Darius Zabulėnas ir Viliumas Alesis, montažo specialistas Lukas Pačkauskas, grimo ir kirpimo meistrai Gerda Petronytė ir Iveta Čelkytė, bei aktorė Agnė Grigaitytė.

Kūrybinė komanda dėkoja už pagalbą barui „Drops Bar“ ir Menų fabrikui „LOFTAS“, bei Edvinui Širvinskui.

Pranešimas parengtas pagal atlikėjo „Natas – Gediminas Nadtocis“ Youtube kanale pateiktą medžiagą naudojant „Miesto naujienos D.I.“ asistento pagalbą.
Pridėti komentarą

Parašykite komentarą

Sekite svarbiausias naujienas

Paspausdami mygtuką Prenumeruoti patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų Redakcine politika ir Privatumo politika
REKLAMA