Po ilgos pertraukos driftas sugrįžta į Panevėžį – Arena Drift Cup 1 etapas jau visai netrukus

Registracija vyksta intensyviai, pildosi drifto aistruolių gretos, kurias bus galima išvysti Panevėžyje.
Nuotraukos – organizatorių

Gegužės 11-12 dienomis Panevėžyje savaitgalio planus diktuos sugrįžęs šonaslydis.

Nauja kelio danga, patogi lokacija kartu pasibūti kvies visus drifto entuziastus.

Dar 2012 m. pirmą kartą pasirodęs drifto renginys Panevėžyje prie Babilono sulaukė daugybės žiūrovų dėmesio – teko stabdyti bilietų pardavimus, todėl dabar organizatoriai tikisi suburti tokią pat gausią susirinkusiųjų aistruolių bendruomenę.

REKLAMA

Arena Drift Cup ,,Powered by capital.com‘‘ 1 etapas, tai ne tik renginys, kurio metu galima stebėti trasa slystančius automobilius, pasikrauti geros emocijos ir adrenalino, tačiau kartu praleisti laiką su savo artimaisiais.

Organizatoriai pasirūpino, jog atvykus mažiesiems svečiams liūdna nebūtų – vaikams skirtoje zonoje bus galima paraugi ledų, pieno kokteilių ir pašokinėti ant batutų. Taip pat vaikai iki 12 m. į renginį galės patekti visiškai nemokamai.

Pirmajame varžybų etape tarpusavyje susikaus pradedantieji drifto atstovai ir tikri profesionalai.

Tam, kad aistros trasoje dar labiau kaistų, o žiūrovams netrūktų nepamirštamų įspūdžių, organizatoriai dalinasi naujove – limituotomis padangomis.

Padangos, turinčios žemesnį nei 280 dėvėjimosi indeksą arba mažiau, taip pat sportinės ir Semi-Slick padangos, yra draudžiamos, pagal 2024 m. Lietuvos Drifto čempionato reglamentą.

Arena Drift Cup ,,Powered by capital.com“ 1 etape bus taikomos Street lygos padangos.

Visa tai garantuos vienodą sukibimą, pajėgumą ir greitį. Kas laimės trasoje, priklausys tik nuo pačių sportininkų sugebėjimų ir ryžto.

Šį kartą ypatingas dėmesys priziniam fondui, kurį sudarys net 4 tūkst. eur., šiuo piniginiu prizu apdovanoti bus net keturi pilotai.

Trasoje jėgas surems Street, Semi-Pro ir Pro lygos pilotai, vadinasi, virs tikra kova.

Iš anksto nusistatyti, jog varžybas laimės profesionalas būtų neteisinga, nutinka ir taip, jog kovą trasoje laimi Street lygos šonaslydžio atstovas.

Šeštadienį žiūrovai galės pasimėgauti Drift Taxi pramoga – slysti kartu su savo mėgstamu pilotu, kartu pajusti galingas automobilio apkrovas, tai bus tikras iššūkis drąsiausiems drifto entuziastams.

Automobilių parodoje bus galima iš arčiau apžiūrėti įspūdingus bolidus, pabendrauti ir pakalbinti pilotus. RC drift kvies stebėti radijo bangomis valdomų automobilių modeliukų varžybas.

Veiksmo tiek mažiesiems svečiams, tiek suaugusiems žiūrovams tikrai netruks.

Sekmadienį trasoje vyks įnirtingos varžybos. Užsiregistravusiųjų gretas jau papildė ir dvi merginos: Eglė Gaižutytė iš ,,Krebždesio“ komandos ir Neringa Žutautaitė, kuri priklauso ,,Side To Side“ komandai.

Nuotraukos – organizatorių

Trasoje slys ir Nedas Bielevičius, kuris 2024 m. Didžiajame Drifto sezono atidaryme Šiauliuose, iškovojo pirmąją vietą Street lygos 1 etapo čempionate. Marijus Mikelis iš ,,Motorsport Ukmergė“ komandos, dar vienas šio auto sporto atstovas, kuriam 2024 m.

Didžiajame Drifto atidaryme, Street lygos čempionate atiteko ketvirtoji vieta. Taip pat tarp užsiregistravusių – Vykintas Punys, priklausantis ,,Motorsport Ukmergė“ komandai, 2023 m. Lietuvos Drifto Semi-Pro čempionato 2 etape užėmė trečiąją vietą.

Registracija vyksta intensyviai, pildosi drifto aistruolių gretos, kurias bus galima išvysti Panevėžyje.

Varžybose pasirodys ir dar vienas gerai žinomas sportininkas Aivaras Maciulevičius, kuris pernai metais laimėjo Arena Drift Cup čempionatą – metinę įskaitą.

Šiame renginyje bus apribojamas dalyvių kiekis iki 50 sportininkų, varžybų metu pasirodys ir greičio matuoklis, kuris parodys, kokiu greičiu vairuotojas atvažiuoja į pirmąjį posūkį.

Driftas suvienija, sukuria nepamirštamas emocijas, dovanoja azartą ir prikausto dėmesį.

Ne be reikalo jis sparčiai populiarėja ir sulaukia vis didesnio žiūrovų ir dalyvių susidomėjimo.

Svylančios padangos, galingi automobilių varikliai, išskirtinė lokacija, skirta iškyloms, visa tai jau labai greitai lauks Panevėžyje Arena Drift Cup ,,Powered by capital.com“ 1 etapo varžybose.

Tvarkaraštis:


Šeštadienis (05-11):

09:30 – 10:30 Registracija Tech komisija (pagal numatytą laiką)
10:30 – 10:50 Dalyviu instruktažas (1)
11:00 – 18:00 Treniruotė (grupėmis)
14:00 – 14:30 Show off dalyvių įvažiavimas
15:00 – 20:00 Show off automobilių paroda
18:00 – 18:10 Dalyvių instruktažas (2)

Sekmadienis (05-12):
08:30 – 09:30 Registracija Tech komisija (pagal numatytą laiką)
09:30 – 09:50 Dalyviu instruktažas (1)
10:00 – 11:30 Treniruotė (grupėmis)
11:30 – 11:50 Dalyvių instruktažas (2)
12:00 – 13:30 Treniruotė (grupėmis)
13:30 – 13:45 Dalyvių instruktažas (3)
14:00 – 15:30 Kvalifikacija 2 važiavimai
16:00 – 16:20 Dalyvių instruktažas (3)
16:20 – 18:30 Poriniai važiavimai
18:30 – 18:40 Apdovanojimai

Pridėti komentarą

Parašykite komentarą

Sekite svarbiausias naujienas

Paspausdami mygtuką Prenumeruoti patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų Redakcine politika ir Privatumo politika
REKLAMA